24 lutego 2014

Luty ze smartfonem, czyli Onyxia fotografuje

W tym miesiącu postanowiłam odpocząć i wybrałam się m.in. do Szczecina, gdzie zamierzałam odwiedzić rodzinę oraz zrobić większe zakupy.

21 lutego 2014

Paznokcie - manicure luty 2014

Ostatnio przypomniało mi się, że dawno nie malowałam paznokci, a mam jeszcze kilka lakierów do sprawdzenia, więc znalazłam chwilę na ich pomalowanie. Ostatnio bardzo podoba mi się kolorowy frencz, tak więc sama postanowiłam wykombinować coś w tym stylu. Nie jest to jeszcze arcydzieło, ale w porównaniu do wcześniejszych zmagań widzę poprawę.

Wyszły tak:

15 lutego 2014

6 lutego 2014

Jak przyspieszyć suszenie włosów?

Każdy z nas ma inne włosy. Jedne wymagają więcej uwagi i pielęgnacji, a inne mniej. To samo dotyczy ich suszenia. Dlaczego tak się dzieje, od czego to zależy i w jaki sposób możemy skrócić czas suszenia?

2 lutego 2014

Jak przestać jeść słodycze? - zdrowe odżywianie

Dokładnie 31 dni minęło odkąd jadłam słodycze. 1 stycznia skusiłam się na kawałek ciasta, który pozostał jeszcze od Sylwestra i myślałam, że nie dam rady wytrzymać miesiąca ze zdrowym odżywianiem, skoro już pierwszego dnia się nie udało. Jednak stwierdziłam, że w święta można sobie pozwolić na coś słodkiego. Od następnego dnia aż do dzisiaj nie jadłam:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...