25 września 2014

Wrzesień ze smartfonem, czyli Onyxia fotografuje

Za oknem deszcz, dlatego w czwartek wieczorem (już weekend!) pragnę podzielić się chwilami, które zapragnęłam uwiecznić na zdjęciach, tymi, które wydarzyły się w tym miesiącu oraz tymi, które poprawiły mi humor i/lub były dla mnie z jakiegoś powodu ważne.
 

13 września 2014

Moja włosowa historia: Edycja keratynowa

Ostatnio koleżanka zapytała mnie, czy prostowałam włosy. Odpowiedziałam twierdząco, na co ona zapytała: "A kiedy?". Powiedziałam, że 2 tygodnie temu. Zdziwiła się, uśmiechnęła niedowierzająco i zadawała mi pytania jak to w ogóle możliwe.

W I części KLIK, pisałam na czym ogółem polega keratynowe prostowanie. Natomiast dzisiaj pojawią się m.in. zdjęcia moich włosów zaraz po wykonaniu zabiegu. Coś w stylu "Mojej włosowej historii".

9 września 2014

Balea maska nadająca blask z figą i perłą - recenzja

W ubiegłym roku podczas ogromnych zakupów w DM'ie, kupiłam m.in. maskę z Balei, którą odnalazłam całkiem niedawno, tak więc leżała sobie w szafie kilka dobrych miesięcy i czekała na swoją kolej. W końcu ją wygrzebałam i zaczęłam używać. Czy się sprawdziła i warto ją mieć? Czytajcie dalej:


6 września 2014

Keratynowe prostowanie - co i jak?

Ostatniego dnia sierpnia minął dokładnie rok odkąd pierwszy raz wyprostowałam włosy za pomocą keratyny (nie kreatyny - ona jest dla sportowców ;]). Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami wiedzą ogólną, czyli jak to wszystko wygląda, który zestaw użyć, czym się różnią i inne najczęściej zadawane pytania. Zapraszam do czytania. ;]

źródło
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...