29 października 2014

Niebieskie końcówki ombre w kilka minut

Od zawsze chciałam mieć niebieskie włosy. Rok temu rozjaśniałam i malowałam na niebiesko. Byłam zadowolona, ponieważ to dla mnie coś niezwykłego i niespotykanego, chociaż w pełni mnie nie satysfakcjonowało. W tym miesiącu, kiedy tylko dowiedziałam się, że istnieje spray do włosów, który sprawi, że efekt na włosach będzie naprawdę widoczny, musiałam go mieć.

Pod koniec ubiegłego tygodnia kupiłam 2 opakowania: białe i niebieskie. (W celu przyjęcia się koloru na ciemnych włosach, musiałam najpierw spryskać je białym.)


25 października 2014

Rok bloga i ROZDANIE

Dzisiaj, czyli 25. października mija dokładnie rok odkąd umieściłam swój pierwszy post. Przez ten czas, naprawdę wiele się zmieniło. Bez zbędnych wstępów:

19 października 2014

Jak dociążyć włosy tak, aby ich nie przeciążyć?

Dzień kończy się coraz szybciej, dlatego też zdjęcia robione po południu zarówno w terenie jak i w pomieszczeniu wychodzą nie najlepszej jakości. Całe szczęście niedługo wolne. ;]

Dzisiaj sposób na to, aby włosy były dociążone po każdym myciu, ale nie obciążone i przyklapnięte.

16 października 2014

Jak przyciemnić usta i wydobyć ich naturalny kolor?

Ostatnio przypomniałam sobie o czymś, a tym czymś okazał się peeling do ust. Robiłam go raz w ubiegłym tygodniu i byłam w takim stopniu zadowolona, że dzisiaj musiałam go powtórzyć i podzielić się ze światem. A teraz wszystko po kolei. Potrzebujemy:

12 października 2014

Przeciążenie, przenawilżenie, strączkowanie a niedomycie włosów

Po ostatnim myciu włosów zauważyłam, że co jest z nimi nie tak. Po raz pierwszy od ponad roku wyglądały na przeciążone i niedomyte. Ale czy na pewno? Może były przenawilżone? 


Dziś poruszę ten temat i wyjaśnię co jest czym, jak to wszystko odróżnić i jak sobie z tym poradzić.

Zapraszam. ;]

5 października 2014

Szampon pokrzywowy do włosów przetłuszczających się - Barwa

Czas na włosową recenzję. W tym poście napiszę swoją opinię nt. szamponu do włosów przetłuszczających się z serii Barwa Ziołowa:
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...