25 listopada 2014

Oczyszczanie, detox i peeling włosów

Ostatnio zauważyłam, że włosy są przyklapnięte po myciu oraz bardzo łatwo je przeciążyć. W niedzielę stwierdziłam, że pora na oczyszczanie, dlatego zmieszałam szampon z pokrzywą Barwa z Baleą do włosów ciemnych. Nałożyłam, wmasowałam i spłukałam, a następnie zrobiłam peeling z szamponem do włosów suchych Natura Siberica i spłukałam. Na koniec nałożyłam odrobinę odżywki Garnier awokado i masło karite, rozczesałam i spłukałam zimną wodą. Po wyschnięciu prezentowały się tak:

22 listopada 2014

Długie, mocne i nierozdwajające się paznokcie

Od kiedy tylko pamiętam, lubiłam długie paznokcie i zawsze je zapuszczałam. Kiedyś miałam problemy z rozdwajającymi się i łamliwymi paznokciami, ale obecnie mam kilka sprawdzonych sposobów na to, aby były piękne i naturalne.
po nadaniu kształtu oraz pomalowaniu odżywką

17 listopada 2014

Promocja Rossmann 1+1 i inne - listopad 2014

W poniedziałek rozpoczęła się promocja 1 kosmetyk i drugi w tej samej lub niższej cenie gratis, więc po prostu nie mogłam nie skorzystać i kupiłam:

14 listopada 2014

Kosmetyk wielozadaniowy - Miss Sporty Smoky Eyes

Przedstawiam kosmetyk, który nadaje się nie tylko do pierwotnego użycia, jakim jest cień do powiek, ale także do wielu innych, a kupiłam go za 2,59 zł. Do czego jeszcze można go użyć? Przekonajcie się same czytając dalszą część posta. ;]


11 listopada 2014

Jak kupować żeby później nie żałować?


Z powodu promocji, która trwa obecnie w Rossmannie oraz nadchodzących obniżek cenowych w wielu sieciówkach postanowiłam napisać krótki poradnik o tym w jaki sposób postępować, aby nie wydać więcej niż planowaliśmy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.
źródło

7 listopada 2014

Mycie włosów odżywką: Zalety i wady

Pierwszy raz użyłam odżywki zamiast szamponu w styczniu bieżącego roku. Po prawie roku zauważyłam mnóstwo różnic, o których dzisiaj napiszę, a także pokażę jak zmieniły się moje włosy odkąd myję je odżywką (wpływ miało na to M.IN. mycie odżywką; zdjęcia ciężko porównać, ponieważ zostały zrobione o innych porach):
lewe: styczeń (z lampą), prawe: obecnie (w świetle dziennym)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...