29 grudnia 2014

Srebrne włosy czy śnieżne włosy? + spełnione marzenie

Nie farbuję włosów, ale zmiana koloru jest czasami kusząca. Nie myślę tutaj o czymś długotrwałym, tylko przy okazji większego wyjścia np. na Sylwestra. Ostatnio widziałam gdzieś lakier do włosów z drobinkami, a kiedy Venita wprowadziła swoje spray'e koloryzujące, stwierdziłam, że muszę je wypróbować.

26 grudnia 2014

Jak NAPRAWDĘ przestać jeść słodycze?

Sylwester, karnawał i postanowienia noworoczne to kwestie, które najbardziej kojarzą mi się z chęcią utraty nadmiernych kilogramów oraz ze zmianą odżywiania.

Ten przepyszny sernik piekła moja mama. ;]
Jeżeli właśnie nabrałaś ochoty na zjedzenie tego ciasta tzn. że czeka Cię długa droga. Jeśli właśnie jesz coś słodkiego tzn. że będzie niesamowicie ciężko.

Ale co zrobić, kiedy na stole mnóstwo ciasta i innych słodkości?

22 grudnia 2014

Alverde - Masło do włosów z olejem awokado i masłem shea

Kosmetyk inny niż większość, ponieważ już na drugim miejscu ma w swoim składzie olej! Czy przez swoją odmienność okaże się dobry? A może obciąży włosy?

15 grudnia 2014

Laminowanie żelatyną bez przeproteinowania

Każda włosomaniaczka prędzej czy później to zrobi. Pomimo ryzyka, jakie za sobą niesie, rezultaty są tego warte. Mowa oczywiście o laminowaniu włosów żelatyną. Dzień po wyglądają tak:

za obcięcie części włosów i głowy odpowiedzialny fotograf, a za odgniecenia ja ;]
Laminowanie żelatyną przeprowadzamy w następujący sposób:

11 grudnia 2014

Zakupy, paczki, DDD - nowości grudzień 2014

Miałam napisać recenzję, ale jestem tak pozytywnie nastawiona do życia, tym bardziej, że dzisiaj otrzymałam ostatnią, czwartą paczkę, dlatego pokażę Wam co kupiłam i dostałam. ;]


6 grudnia 2014

Bezsilikonowa pielęgnacja włosów: Zalety i wady

Jednym silikony służą, a innym nie. Większość nie zdaje sobie sprawy z tego, czy ich używa czy nie. Osobiście nie stosuję silikonów już od ponad roku i nie narzekam na kondycję swoich włosów. Stawiam na bezsilikonową pielęgnację, ponieważ zalety są dla mnie wystarczające, abym zrezygnowała z użycia silikonów.

3 grudnia 2014

Wyniki urodzinowego rozdania!!!

Długo wyczekiwane, ale nareszcie są. ;] Myślałam, że ogarnę wszystko w godzinę, ale zajęło mi to o wiele dłużej, ponieważ każda z Was mogła zdobyć maksymalnie 15 losów do każdej z nagród. Niektóre miały po 5, inne po 10. Do tego sprawdzenie i wrzucenie niektórych adresów po 10 razy do 3 losowań zajęło dużo czasu. ;]
Nie przedłużając, nagrodę główną wygrała:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...